DARMOWE ROBUXY - Sposób na robuxy za darmo - RobuxyDoGrania- Zgarnij Robuxy!

DARMOWE ROBUXY – Sposób na robuxy za darmo

Jak zdobyć nawet 10,000 robuxów za darmo?

Dzisiaj chciałbym przedstawić wam aktualnie działający sposób na zdobycie darmowych robuxów sposób ten nie przestanie działać. A Dzięki niemu możemy zdobywać regularnie nawet setki robuksów każdego miesiąca czy tygodnia nie jest to żaden scam a działaniem pokażę w tym artykule ale przed tym wszystkim dla was jeszcze konkurs w którym do wygrania macie ponad 10000 robuksów a więc warto czytać. O szczegółach opowiem pod koniec tesktu a Więc zaczynajmy.

Na samym początku uruchamiamy naszą przeglądarkę internetową i wchodzi się na stronę rbxNinja.com Gdy włączy się wam strona należy podłączyć swoje konto Robloks z rbx Ninja robimy to klikając przycisk w prawym górnym rogu ekranu i wpisując tylko imię nazwę użytkownika. Po zalogowaniu Wyświetli nam się ta strona oraz komunikat iż otrzymaliśmy jednego robuxa a że każde kolejne 5 dni użytkowania tej strony będziemy otrzymywać kolejne 5 robuksów. Może mało ale to są robuksy tylko i wyłącznie na początek ponieważ na stronie mamy wiele perspektyw aby te robuksy otrzymać w znacznie większych ilościach po zrobieniu tego możemy wejść na YouTube zasubskrybować kanał, na discorda na serwer czy dać Follow na Twitterze lub Instagramie aby tych robuksów na start otrzymać troszeczkę więcej gdy to zrobimy wystarczy odświeżyć strony jak widzicie robuksy pojawiają się na naszym koncie.

następnie zjeżdżamy na dół wybrać czynność którą chcemy zrobić się na przykład mamy tutaj quiz Minecrafta dzięki któremu właśnie zdobędziemy te robuksy gdy zaczynamy pojawi nam się kilka dosyć łatwych pytań na które wystarczy odpowiedzieć zarazem dobrze się bawiąc. Zarabiamy po zrobieniu całego quizu, wyświetli nam się zaraz nasz rezultat jakbyście mieli powyżej 50% to już jest dobrze. Mam 60% ja za dobry nie jestem i robuksy trafiają na nasze konto, ankiet jest naprawdę sporo bardzo dużo możliwości za niektórym naprawdę możemy dostać kilkadziesiąt robuksów a więc moim zdaniem warto robić konkursy .Dostałem także za rejestrację na różnych stronach czy pobranie gry z sklep Play za którą możemy dostać podbicie drugiego levelu kilkaset robuksów to polecam sprzedawać po najpopularniejszych cenach, ponieważ tam są zwykle najłatwiejsze.

Przykładowo w aplikacji “Pracuj.pl” wpisujemy nasz adres mailowy. Po wpisaniu adresu mailowego dostajemy linka z której gdy pobierzemy tą małą aplikację dostaniemy kilka robuksów ja na przykładzie właśnie tej aplikacji pokażę ich strona działa. Wy możecie możecie zarobić ich naprawdę o wiele wiele wiele więcej niż a ponieważ robię tylko i wyłącznie na potrzeby tekstu aby Wam zaprezentować teraz po pobraniu wizycie odświeżam stronę no i robuksy lądują na moim koncie rbx Ninja strona ma także wiele innych opcji takich jak giveaway co godzinę których może nieraz zgarnąć naprawdę fajną sukienkę za darmo nic nie robiąc ma także zakładkę z różnymi dodatkowymi zadaniami którą właśnie robiąc 1 Challenge odblokowałem dzięki czemu dostałem dodatkową nagrodę a gdy chcecie to odebrać wchodzicie w zakładkę tam wpisujecie ile robuksów chcę się wybrać na swoje konto klikacie zielony przycisk po czym robuksy lądują na waszym koncie Teraz wystarczy wejść na moje konto Robloks odświeżyć stronę jak widzicie liczba tych robuksów urosła a więc nie jest źle i to naprawdę działa może się dobrze pobawić i naprawdę bardzo dużo zarobić i tak jak obiecałem na koniec tekstu konkurs w którym można wygrać 1000 robuksów do gry Roblox Co zrobić żeby wziąć już udział? Należy wpisać w przeglądarką “darmowe robuxy” a następne znaleźć stronę robuxydogrania.pl – wtedy zostaniesz zaliczony do losowania! Proste 😀

REGULAMIN